قیمت ترموود ارزان و درجه یک (پایین ترین قیمت!)

قیمت ترمووود | قیمت چوب ترمو | قیمت ترموود | خرید ترموود | قیمت چوب ضد آب ترموود | ترمووود قیمت | خرید ترمووود | چوب ترمو قیمت | قیمت ترمو وود | خرید چوب ترمووود 

هر متر مربع ترموود سوپر درجه یک به طور میانگین از 350 هزارتومان تا 650 هزارتومان در انواع مختلف ترموود به مشتریان عرضه می شود. همچنین در صورت نیاز به مشاوره برای خرید این محصول می توانید با کارشناسان آذر وود ارتباط گرفته و از آن ها راهنمایی بخواهید.

ترمووود ایرانی

لیست قیمت چوب ترمو ارزان ایرانی (آپدیت جدید)

ترموود 10 میل
ترمووود ایرانی
ضخامت
8 میل
ابعاد (cm)
400*9/5
درجه کیفی
درجه یک سوپر
قیمت هر مترمربع
350,000 تومان
ترموود 16 میل
ترمووود ایرانی
ضخامت
12 میل
ابعاد (cm)
400*9/5​
درجه کیفی
درجه یک سوپر
قیمت هر مترمربع
450,000 تومان
ترموود 19 میل
ترمووود ایرانی
ضخامت
14 میل
ابعاد (cm)
400*9/5​
درجه کیفی
درجه یک سوپر
قیمت هر مترمربع
500,000 تومان
ترموود 10 میل
ترمووود ایرانی
ضخامت
16 میل
ابعاد (cm)
400*9/5​
درجه کیفی
درجه یک سوپر
قیمت هر مترمربع
600,000 تومان
ترمووود ایرانی
ضخامت
19 میل
ابعاد (cm)
400*9/52
درجه کیفی
درجه یک سوپر
قیمت هر مترمربع
650,000 تومان

تبدیل آنلاین متر به شاخه و برعکس

قیمت چوب ترمو وود ضخامت 8 میل:

قیمت ترموود درجه یک سوپر با ضخامت 8 میل ترمو در هر متر مربع 350/000 تومان است که بهتر است برای استعلام قیمت ترموود با کارشناسان فروش آذر وود تماس بگیرید.

قیمت چوب ترمو وود ضخامت 12 میل:

قیمت ترموود درجه یک سوپر با ضخامت 124 میل ترمو در هر متر مربع 450/000 تومان است که بهتر است برای استعلام قیمت ترموود با کارشناسان فروش آذر وود تماس بگیرید.

قیمت چوب ترمو وود ضخامت 14 میل:

قیمت ترموود درجه یک سوپر با ضخامت 14 میل ترمو در هر متر مربع 500/000 تومان است که بهتر است برای استعلام قیمت ترموود با کارشناسان فروش آذر وود تماس بگیرید.

قیمت چوب ترمو وود ضخامت 16 میل:

قیمت ترموود درجه یک سوپر با ضخامت 16 میل ترمو در هر متر مربع 600/000 تومان است که بهتر است برای استعلام قیمت ترموود با کارشناسان فروش آذر وود تماس بگیرید.

قیمت چوب ترمو وود ضخامت 19 میل:

قیمت ترموود درجه یک سوپر با ضخامت 19 میل ترمو در هر متر مربع 650/000 تومان است که بهتر است برای استعلام قیمت ترموود با کارشناسان فروش آذر وود تماس بگیرید.

استعلام قیمت ترمو وود

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت ترموود از مجموعه آذر وود از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

قیمت ترموود با توجه به عوامل گوناگون متفاوت است. چوب یکی از اولین مصالح و مواد ساختمانی است که پیش از به کارگیری مصالح ساختمانی یا مواد معدنی و صنعتی مانند ماسه، سیمان، سرامیک، موزاییک، آجر، آهن و … در سازه های عمرانی و معماری مورد استفاده قرار می گرفته، انسان های گذشته برای ساخت ابزار های گوناگون یاد گرفتند تا چوب را به شکل های مختلفی در بیاورند. وسایل و ابزار چوبی که در اوایل ساخته شد و حتی تزیینات ساختمان های چوبی که در اعصار مختلف تاریخ و ماقبل تاریخ وجود دارد نشان دهنده آن است که چوب قبل از فلز و هم دوره وجود داشته و مورد استفاده بشر بوده است. 

یکی از بهترین چوب های حال حاضر چوب ترموود است که در این مطلب قیمت، ویژگی ها و مزایا و معایب آن را به طور مفصل بیان می کنیم.

آشنایی با ترمووود

چوب ترمو یکی از نمونه های چوب موجود در طبیعت است. چوب ترمویی که اصلاح می شود یعنی چوب ترمووودی که توسط عملیات حرارت داده می شود. از چوب بری معمولی با استفاده از فناوری ویژه ای این چوب به وجود می آید. در کشور فنلاند این نوع از چوب، معمولا از چوب درخت کاج و درخت زبان گنجشک تهیه می شود. به دلیل اینکه این چوب بدون استفاده از مواد شیمیایی و با یک روش حرارتی تهیه می شوند، مقاومت بسیار بالایی دارند. از دیگر ویژگی های آن این است که اندازه خود را در همه شرایط محیطی و آب و هوایی حفظ کرده و دارای عملکرد بهتر و مناسب تری است. بر روی چوب روغن مخصوص با روش های مختلف و بهترین ابزار مالیده می شود تا زیبایی و دوام آن افزایش پیدا کند.

خرید چوب ترمووود

خرید چوب ترمو در حال حاضر بسیار افزایش پیدا کرده است. قیمت چوب ترموود ایرانی نسبت به سایر چوب ها بالا تر است. ترمو وود قیمت های متفاوتی دارد که باید قبل از خرید به آن دقت کنید. قیمت خرید چوب ترموود ایرانی به دلیل بالا رفتن مواد مورد استفاده برای ترمو، بالا تر رفته است. به دلیل اینکه در حال حاضر ترمووود خواص مهم و اساسی به دست آورده، در معرض دمای زیاد و با بار های خاصی قرار دارد. فرایند تولید چوب ترمووود، شکل و حالت های زیادی دارد. ولی مواد اولیه و تخته ترموود معمولا در دمای 150 تا 220 درجه زیر فشار بار در یک محیط فاقد اکسیژن تبدیل به ترمووود می شوند.

در ساختار الوار ها و چوب ها معمولا الیاف آن با توجه به عوامل مختلفی توزیع شده و سپس کربوهیدرات اجزای اضافی آن را می سوزاند و رطوبت و آب اضافه آن خارج می شود. چوب به دست آمده دارای خواص جدیدی بوده که آن را بسیار با کیفیت و ارزشمند کرده است. اگر به دنبال خرید چوب ترمو با کیفیت و با قیمت مناسب هستید بهتر است ترمووود ایرانی را انتخاب کنید. زیرا فرآیند حرارتی چوب سبب شده تا خصوصیات ترمووود ثابت و پایدار بماند و چوب ویژگی ها و خواص خود را نگه دارد.

معایب و مزایای چوب ترمووود

ترموود هم مانند بقیه مصالح و چوب ها مزایا و معایبی دارد که در این قسمت برای شما عنوان می کنیم:

- مزایای ترمووود

 1. رنگ ترمووود بسیار بادوام است و پایداری زیادی دارد.
 2. این ماده در مقابل نوسانات دما و تغییرات رطوبتی مقاوم است و شکل آن تغییر نمی کند.
 3. ساختار چوب بعد از انجام عملیات ترمو، تغییراتی در کیفیت ایجاد می شود که سبب افزایش تراکم آن می شود.
 4. پس از حرارت دهی به چوب، این چوب در مقابل عوامل زیستی و شرایط عملیاتی خاص مقاوم می شود و نیاز به ضدعفونی‌ ندارد
 5. خود چوب میزان جذب بسیار کمی دارد و در نتیجه آسیب آن هم کاهش یافته و به طبیعت و محیط زیست آسیبی وارد نمی کند.
 6. در زمانی که در معرض دمای زیاد قرار می گیرد، رنگ و بافت هر نمونه از چوب تغییر یافته و رنگ آن از سایه های روشن معمولی به رنگ های لوکس و گران قیمت تغییر پیدا می کند.
معایب و مزایای ترمووود

- معایب ترمووود

هیچ چوبی بدون عیب نیست و ترمووود هم دارای معایبی بوده که مهم ترین آن ها قیمت چوب ترمووود است. از زمانی که در ایران چوب ترمو تولید می شود. این چوب ترمو قیمت کمتری در مقایسه با گونه های وارداتی آن دارد و کیفیت آن هم با نمونه خارجی آن برابری می کند. ولی در زمانی که چوب معمولی را خریداری کنید و با تجهیزات حفاظتی و پشتیبانی آن را تبدیل به چوب ترمو نمایید.

 1. با توجه به هزینه الوار و پوشش حرارتی، قیمت آن بالاتر می رود که معمولا افراد خاصی این چوب را می توانند خریداری کنند ؛
 2. حساسیت به ترک خوردن ؛
 3. حساس به سوختگی ؛
 4. احتمال کپک زدگی و میکروارگانیسم ها و پوسیدگی آن. 

به همین دلایل در یک زمان خاص مواد و متریال خیلی کمتری در دکوراسیون و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گرفت. تا جایی که چوب کلاسیک با نمونه جدید و بهتری توانست جایگزین آن شود.

چوب ترمو ایرانی

در سال های اخیر خرید چوب ترمو ایرانی که در بازار ایران طراحی و تولید می شود و رشد کرده است. این موضوع از خبر های خوشحال کننده و امیدوار کننده است. به طور معمول چوب ترمو ایرانی کیفیت های بسیار مختلف و متنوعی دارد ولی باید بدانید که مواد اولیه ای که در عملیات اشباع سازی چوب ترمو استفاده می ‌شود وارداتی است و همین دلیل بر روی این دسته از تولیدات داخلی و نوسانات ارزی هم تاثیر گذار هستند. همچنین باید دقت کنید که چوب ترمو فنلاندی را نمی توان با چوب ترمووود ایرانی مقایسه کرد. به دلیل اینکه موادی که در عملیات اشکال چوب در سایر کشور ها مخصوصا فنلاند استفاده می شود در برابر ایران از درجه کیفیت بیشتری برخوردار هستند. 

چوب ترمو ایرانی

بسیاری از پیمانکاران تصور می کنند به علت داخلی بودن چوب ترمووود ایرانی باید قیمت آن خیلی کمتر از قیمت چوب ترمو خارجی باشد ولی باید بدانید که اینطور نیست و چوب های ترمو ایرانی به نسبت ترمو فنلاندی وارداتی قیمت کمتری دارد ولی تفاوت قیمت آن ها زیاد نیست. این قیمت ها با توجه به نوع پروژه، بودجه موردنیاز و نیاز کارفرما در نظر گرفته می شود و بهتر است قبل از شروع کار نمونه چوب هایی که استفاده می کنید چه وارداتی چه داخلی را خریداری کنید. به طور معمول چوب های ترمووود را بر اساس قیمت ترمووود شاخه ای مورد سنجش و محاسبه قرار می دهند.

چوب ضد آب ترموود

یکی از اقداماتی در طی فرآیند تولید ترموود به منظور بالا بردن مقاومت آن انجام می شود ، استفاده از فناوری نانو و ضد آب سازی چوب ترمووود ( نانو ضد آب چوب ) است. با استفاده از این روش همان طور که از نام آن مشخص است ، چوب ترمو به یک چوب مقاوم در برابر نفوذ آب و مایعات و به عبارتی به یک چوب ضد آب تبدیل می شود. به این ترتیب می توان از محصول به دست آمده با خیال راحت در فضای باز و در معرض آب و رطوبت استفاده کرد و نگران آسیب دیدن آن نبود. البته لازم به ذکر است که قیمت چوب ضد آب ترموود نسبت به سایر چوب ها کمی بیشتر است که در برابر ویژگی های برجسته و مقاومت بسیار بالایی که دارد ، ارزش خرید و استفاده در ساختمان سازی را دارد و تهیه و استفاده از آن در فضاهای باز و اطراف استخر به شدت توصیه می شود.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از قیمت چوب ترموود ضد آب با کارشناسان آذر وود از طریق شماره 09129351184 در ارتباط باشید.

چوب ترمو وارداتی

چوب ترمو فنلاندی

به دلیل جلوگیری از قطع درختان قیمت خرید چوب ترمو در بازار جهانی افزایش پیدا کرده است. در کشور ایران معمولا خرید چوب ترموود و همچنین استفاده از آن بسیار زیاد است و در پروژه های ساختمانی در کل ایران از آن استفاده می شود. قیمت ترمود فنلاندی وارداتی بالاتر از ترمووود ایرانی است و علت آن هم تغییرات قیمت ارز است. قیمت هر متر مربع ترمووود در حال حاضر بسیار متغیر است. برای دیدن قیمت چوب ترمووود و اطلاع از لیست قیمت چوب ترمو ایرانی از طریق تماس با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید. خرید چوب ترمو وود مزایای بسیاری دارد یکی از آن ها انتخاب کمترین هزینه است. معمولا چوب ترمووود فنلاندی در ایران به دلیل قیمت بالا کمتر استفاده می شود.

کاربرد های ترمووود

در گذشته به شکل کاملا محدودی از محصولات ترمووود استفاده می شد. بعد از فرایند حرارتی مواد اولیه چوب، ترمووود ها تبدیل به الوار های بادوام و با کیفیت بالا و قوی می شود. این مقاوم سازی و استحکام چوب سبب شد تا از آن ها در قسمت های سخت هم استفاده شود. ترمووود بعد از انجام عملیات حرارتی، می تواند به شکل قابل توجهی بهبود پیدا کند. از این چوب اصلاح شده می توان در بیشتر مکان ها استفاده نمود. چوب ترموود قیمت مناسبی در برابر خصوصیات بی شمارش دارد. در مواردی مختلفی از این چوب ها استفاده می شود که در این قسمت برخی از آن ها را عنوان می کنیم:

کاربرد های ترمووود
 • در بیرون ساختمان ها و روکش نمای ساختمان
 • طراحی مناطق نزدیک استخر
 • تولید مبلمان در محیط باز
 • ایجاد ایوان ها
 • مسیر های تخم گذار ساخته شده از پارکت باغ
 • تولید نرده ها
 • دکوراسیون دیوار و کف در حمام و سونا
 • محصولات تزئینی
 • ایجاد فضای داخلی و انواع دکوراسیون داخلی و بالکن آپارتمان ها
 • تولید آلاچیق و پرگولا
 • گلدان
 • درب و پنجره
 • کفپوش(دکینگ)
 • تراس ها و زمین های بازی ساخته شده از چوب ترمووود در فضای باز

متراژ و ابعاد ترمووود

همانطور که گفته شد عوامل زیادی در قیمت تاثیر دارد که یکی از مهم ترین آن ها ابعاد و متراژ ترمو است. از جمله نکاتی که اهمیت زیادی دارد ولی بیشتر افراد به آن توجه نمی کنند، خرید از کسانی است که اطلاعات کافی در زمینه ابعاد و برش قطعات دارند. در زمانی که فرد فروشنده در مورد ترمووود و مراحل اجرای آن اطلاعات زیادی داشته باشد می تواند کمک بسیار زیادی به شما کند. به عنوان نمونه می تواند برای قسمت ها و فضا های خانه، ترمووود را تقسیم بندی کند، تا ترمووود در اندازه و ابعاد مشخصی به کار برده شود و پرتی کار کمتر باشد. باید در زمان خرید، از فروشنده بخواهید تا ترمووودی را به شما معرفی کند که برای فضای مورد نظر شما ضخامت آن مناسب باشد. پیش از انجام خرید باید به موارد مختلفی از جمله قيمت هر متر مربع چوب ترمو دقت کنید تا خرید شما درست و به صرفه باشد.

متراژ و ابعاد ترمو

در زمانی که در کف از این ترموود استفاده می شود باید مقاومت بیشتری داشته باشد تا در آن ترک خوردگی ایجاد نشود. به همین دلیل در زمانی که فروشنده اطلاعات کافی ندارد از ترمووود با ضخامت کم برای کف استفاده می کند که سبب خرابی و یا شکستگی می شود. قیمت چوب ترمود را بهتر است قبل از خرید مطلع شده و به اندازه خریداری کنید.

خرید چوب ترمو ( نکات مهم درباره قیمت ترموود )

چوب های ترموود در دو دسته مهم و اساسی شامل Thermo-D و Thermo-S تقسیم بندی می شوند. هر یک از این دسته ها در درجه حرارت های متفاوتی ساخته و اشباع می شوند. چوب هایی که در دسته Thermo-S قرار دارند به طور معمول در حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد به آن شوک حرارتی وارد می شود و به همین دلیل معمولا در دکوراسیون های داخلی و فضاهای داخلی به کار برده می شود. چوب های دسته Thermo-S در فضا های خارجی و نما های ساختمان که به صورت مستقیم در مقابل رطوبت زیاد و نور خورشید قرار دارند استفاده می شود. در زمانی که به این موضوعات و عوامل محیطی توجه کنید و در مقابل آن مقاومت داشته باشید، طول عمر چوب هم افزایش پیدا می کند. در زمانی که چوب ترمووود را شوک حرارتی تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد بدهید، درجه حرارت آن افزایش پیدا می کند و این چوب بسیار مقاوم می‌ شود.

خرید و فروش ترمووود

به همین دلیل از چوب های ترمو فنلاندی می توان در بسیاری از نما ها و فضا های خارجی ساختمانی استفاده نمود. قیمت ترموود شاخه ای در بین مردم رواج بیشتری دارد و چوب های ترمووودی که از این دسته هستند در برابر رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید و شرایط جوی ناپایدار مقاوم تر بوده و ماندگاری بالاتری دارد. اما متاسفانه قیمت چوب ترمو فنلاندی بسیار بالاتر است و در سال های اخیر به علت وجود افراد سودجو فروش چوب ترموود با اندازه های دقیق انجام نمی شود و در زمانی که فروش چوب ترمو را بدون برنامه انجام دهید، به دلیل انتخاب اشتباه سبب بروز خسارت های مالی بسیار زیادی برای پیمانکاران و کارفرمایان می شود. به همین دلیل بهتر است برای خرید چوب ترمو وود از کارشناسان فنی و کاربلد آن مجموعه مشورت بگیرید تا با یک خرید اشتباه، خسارت های مالی به شما وارد نشود.

قیمت ترموود ایرانی

همانطور که در مطلب بالا گفته شد به علت کیفیت کمی که چوب ترموود ایرانی نسبت به نمونه های وارداتی آن دارد از قیمت پایین تری هم برخوردار است. خرید ترموود ایرانی ارزان را شما می توانید از سایت آذروود انجام دهید. به همین دلیل از این چوب ها در پروژه هایی که بودجه کم تری دارند استفاده می شود و بسیار مقرون به صرفه و مناسب هستند. عوامل دیگری که در قیمت ترمووود ایرانی تاثیر گذار هستند ضخامت، قطر و نوع ابزار خوردن یا نخوردن آن است که قیمت آن را متفاوت می کند. قیمت چوب ترمو ایرانی معمولا متغیر است زیرا مواد اولیه فرایند اشباع سازی وارداتی است و تحت تاثیر نواسانات ارزی قرار دارد. برای خرید چوب ترمو ایرانی باید به کیفیت آن دقت کنید. 

خرید چوب ترمووود ایرانی

قیمت ترمووود | قیمت چوب ترمو | قیمت ترموود | خرید ترموود | قیمت چوب ضد آب ترموود | ترمووود قیمت | خرید ترمووود | چوب ترمو قیمت | قیمت ترمو وود | ترموود قیمت | خرید چوب ترمووود | خرید ترمو وود 

چوب ترمو یا ترمووود ارزان

در نمای ساختمان و پروژه های اجرایی باید به قیمت چوب ترمووود که به کار برده می شود دقت کنید تا به همان اندازه بودجه را به این کار اختصاص دهید. ترمو وود قیمت مشخصی ندارد و ترموود ارزان بیشتر در قیمت چوب ترموود ایرانی مشاهده می شود. همانطور که گفته شد درجه کیفیت های متفاوتی چوب ترمو دارد که شما باید با توجه به پروژه مورد نظر خود قطر و ضخامت و نوع کیفیت چوب ترمووود خود را انتخاب کنید. در انجام این عملیات تفاوت های زیادی در قیمت وجود دارد. لیست قیمت ترموود در ابتدای این صفحه قرار گرفته است و شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز چوب ترمو ایرانی با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید. به طور کلی هزینه ها و قیمت هایی که در انجام پروژه در نظر گرفته شده اند می توانند تفکیک شوند. قیمت ترمووود متری را می توانید با استعلام از چند سایت پیدا کنید. در این قسمت برای شما برخی از این هزینه ها را عنوان می کنیم:

چوب ترمو یا ترمووود ارزان
 1. دستمزد و اجرت مجری برای نصب چوب ترمو و نصب پروفیل کشی آهنی
 2. در نمای پروژه هزینه پیچ های استفاده شده جهت نصب چوب
 3. پروفیل کشی آهن و زیر سازی برای نصب چوب ترمو
 4. نصب چوب زیر سازی مابین خود متریال چوب ترمو و پروفیل جوشکاری شده
 5. هزینه رنگ چوب ترمو به شکل جداگانه

عوامل موثر بر قیمت ترموود

به طور معمول عوامل مختلفی در قیمت چوب ترمو ایرانی تاثیر گذار هستند که یکی از این عوامل گونه های چوب ترمو شده است. در صورتی که چوب یولکا و یا چوب خام روسی ساسنا را ترمو کنید قیمت آن متفاوت خواهد بود. یکی دیگر از این عوامل درجه کیفیت چوب است. علت آن هم وجود گره های گرد یا پروانه ای است. از عوامل تاثیر گذار در قیمت می توان به رنگ شاخه چوب ترمو اشاره کرد. همچنین قیمت ترمووود شاخه ای با قیمت ترمووود متری متفاوت است. ترموود قیمت فروش مشخصی ندارد زیرا قیمت آن با نواسات ارز رابطه مستقیم دارد. معمولا ترمووود شکل های مختلفی دارد که علت آن این است که در کارخانه طراحی ساخت چوب ترمو، الوار ها و چوب ها را پس از اینکه مولدر شدن از یکدیگر جدا می کنند و با توجه به کیفیت، آن را درجه بندی می کنند. لیست قیمت ترموود را بهتر است از سایت های معتبر ببینید. در این قسمت می خواهیم برخی از این عوامل تاثیر گذار بر قیمت را به شما معرفی کنیم:

قیمت ترمووود
 1. نوع و شکل ابزار خورده چوب ترمو
 2. ضخامت و قطر چوب ترمو
 3. کیفیت و نوع چوب بسته به درجه حرارت داده شده به چوب و نوع آن
 4. نوسانات ارزی به دلیل وارداتی بودن چوب ترمو بر روی قیمت چوب ترمو اثرگذار هستند
 5. تفاوت در قیمت هر متر مربع ترمووود

تمام این موارد را با توجه به نمونه ی چوب طراحی کرده و می سازند. قیمت ترموود تراس را به دلیل اهمیت در زیبایی و دوام آن بهتر است از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت جویا شوید. به دلیل گسترده بودن کاربرد های این چوب تقاضای استفاده از این محصولات افزایش پیدا کرده است. چوب ترموود قیمت مناسبی در مقایسه با دیگر نمونه ها دارد.

قیمت هر متر مربع ترمووود

ترمووود نمونه های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها دارای کیفیت های گوناگونی است. به همین علت قیمت هر متر مربع چوب ترمو های فنلاندی با قيمت چوب ترموود ايراني تفاوت دارد. علت این تفاوت در قیمت هم این است که کیفیت هر کدام از آن ها متفاوت است. علاوه بر آن عوامل بسیار زیادی بر روی قیمت ترمو وود ها تاثیر دارند که معمولا قيمت چوب ترمو را بر اساس این عوامل تعیین می کنند. ولی بعضی از فروشگاه ها و سایت ها قیمت ترمووود را با توجه به متر مربع و بعضی دیگر با توجه به متر مکعب محاسبه می کنند و همین عمل سبب شده تا هیچ یک از فروشندگان این چوب، قیمت دقیق چوب ترمو را نتوانند اعلام کنند.

خرید ترموود ایرانی ( قیمت ترموود )

معماران ایرانی در حدود ۶۰۰۰ سال قبل برای اینکه به خانه های مسکونی، ابنیه ها، کاخ ها و … را گرم کنند، از چوب به صورت گسترده ‌ای استفاده می کردند. یکی از چوب هایی که در حال حاضر بسیار شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد ترمووود است. زیرا هم دوام بالا و هم زیبایی زیادی دارد. همانطور که گفته شد از ترموود ایرانی به دلیل قیمت کمتر استفاده های زیادی می شود. در صورتی که قصد خرید چوب ترمو ایرانی را دارید می توانید با کارشناسان فروش آذر وود تماس برقرار کنید. ابعاد این چوب تحت تاثیر شرایط محیطی یا رطوبت تغییر کرده و سبب شده تا با تغییر ساختار فیبری، این مواد با دوام تر و یکدست تر شوند. معمولاً رطوبت این قطعات از ۵ درصد بیشتر نمی شود و کم ترین جذب آب را دارد.

تفاوت های ترمووود فنلاندی و ترمووود ایرانی

این چوب تحت تاثیر عوامل بیولوژیکی از بین نمی رود و احتیاجی به ترکیب با عوامل دیگر ندارد. بعد از انجام ترمو، رنگ و بافت مواد خام چوبی با توجه به ظاهر به نمونه های چوبی گران قیمت و با ارزش شباهت پیدا می کند. یکی از بهترین متریال هایی که می ‌تواند برای دکوراسیون شما یک هارمونی بسیار جذاب و زیبا ایجاد کند ترمووود است. برای این که قیمت هر متر مربع ترمووود را محاسبه کنید ابتدا باید به میزان ترمووودی که نیاز دارید توجه کنید. تا بتوانید به آسانی برای خرید چوب ترمو ایرانی اقدام کنید. یکی از عواملی که بسیار اهمیت دارد این است که از این چوب در چه قسمت یا مناطقی استفاده می ‌کنید و چند متر مربع از آن را احتیاج دارید. یکی دیگر از عواملی که در قیمت آن تاثیر دارد ابعاد آن است. زیرا قیمت ترموود ۴۲ در ۴۲ گرید b ارزان تر از ترمووود گرید a است و به همین دلیل هزینه هر کدام متفاوت است.

 

خرید ترموود از آذر وود

از جمله تولید کنندگان با سابقه در حوزه تولید انواع چوب ترمو ایرانی ، لمبه چوبی و تایل ترموود ؛ مجموعه آذر وود است. در این صفحه لیست قیمت چوب ترمو ایرانی به همراه مشخصات کامل و ویژگی های مربوط به آن برای شما درج شده بود و شما می توانید کیفیت محصولات را با فروشندگان دیگر مقایسه کنید.

5/5 - (141 امتیاز)