قیمت نمای ترمووود ارزان

یکی از بخش های مهم در هر ساختمان که در دید اول نظر هر بیننده ای را به سمت خود جلب می کند ، نمای خارجی ساختمان است که در واقع نشان دهنده سبک و نوع ساختمان است. برای این منظور از مصالح مختلفی استفاده می شود که هر کدام در جای خود اهمیت دارند و جلوه خاصی را ایجاد می کنند. در این میان یکی از مصالحی که استفاده از آن در نمای ساختمان طرفداران زیادی دارد و جلوه جذابی را ایجاد می کند ، چوب است. استفاده از چوب برای نمای بیرونی ساختمان در گذشته نیز وجود داشته ولی در حال حاضر از تنوع بیش تری از نظر مصالح برخوردار است. برای این منظور از چوب های مختلفی می توان استفاده کرد ولی موضوعی که در رابطه با آن ها اهمیت دارد ، داشتن دوام و مقاومت بسیار بالا است ، زیرا نمای ساختمان خارجی ترین پوسته آن محسوب می شود و در معرض عوامل مختلف محیطی قرار می گیرد.

ترمووود نما

به همین منظور یکی از انواع چوب هایی که بهترین گزینه برای انجام این کار به شمار می آید ، چوب ترمووود است که طی سپری کردن فرآیندهای گرمادهی خاصی مقاوم شده و این قابلیت را دارد تا بتوان با خیال راحت از آن در معرض عوامل جوی مختلف استفاده کرد. در نتیجه باید گفت بهترین نمای ساختمان نمای ترمووود است.

استعلام قیمت نمای ترمووود

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت نمای چوبی ساختمان با ترمووود از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

قیمت نمای ترمووود :

یکی از موضوعاتی که در رابطه با استفاده از چوب ترمووود نما اهمیت دارد ، هزینه اجرای نمای چوبی ساختمان یا همان هزینه اجرای ترمووود نما است. این مورد نیز مانند سایر سازه های چوبی از قیمت ثابت و مشخصی برخوردار نیست به تعیین قیمت آن به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد که برخی از موثر ترین آن ها عبارتند از :

  • نوع چوبی که برای استفاده در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و گرید یا درجه کیفی آن ؛
  • متراژ و ابعاد نمای ساختمان و پروژه مورد نظر ؛
  • طرح انتخابی برای نمای ساختمان یا به عبارتی تزئیناتی که در نما مورد نظر است ؛
  • هزینه اجرای نمای ترمووود یا همان دستمزد نیروهای نصاب ؛
  • و … .
نمای ترمووود

همه این موارد به نحوی می توانند روی قیمت نمای ترمووود موثر باشند. البته از طرف دیگر شرکت و تولید کننده ای که ترمووود را از آن خریداری می کنیم نیز در این امر بی تاثیر نیست و باید در انتخاب آن دقت شود. شرکت آذر وود یکی از این گزینه ها است که جزو تولید کنندگان ترموود در کشور محسوب می شود. شما می توانید با مشاوران این شرکت به طور رایگان ارتباط گرفته و در زمینه انتخاب بهترین نمای ترمووود از آن ها مشورت دریافت کنید. این شرکت همواره محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)