خرید پرگولا چوبی ارزان

سایبان هایی که برای استفاده در فضای باز ساخته می شوند دارای انواع مختلفی هستند که یکی از جدیدترین و مدرن ترین انواع آن ها ، پرگولا نام دارد. این سازه ساختاری شبیه به آلاچیق دارد که با استفاده از متریال و مصالح مختلفی ساخته می ‌شود ؛ ولی بهترین نوع آن که طرفداران زیادی برای استفاده در فضای باز دارد ، پرگولای چوبی است.

پرگولا ترمووود

برای ساخت پرگولا می توان از چوب های مختلفی با درجات کیفی گوناگون استفاده کرد ؛ ولی از آن جایی که این سازه در فضای باز و در برابر شرایط جوی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، بهتر است با استفاده از یک نوع چوب مقاوم ساخته شود که در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت لازم را داشته باشد. از جمله پرگولا های با کیفیت در این زمینه می‌ توان به پرگولای چوبی ترمووود اشاره کرد. پرگولا ترمووود جزو بهترین انواع این سازه محسوب می شود و این روزها در محوطه فضاهای سبز یا باغ و ویلا های مختلف از آن استفاده می شود.

استعلام قیمت خرید پرگولا چوبی

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت پرگولا چوبی ارزان و با کیفیت از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

قیمت خرید پرگولا چوبی ( ترمووود ) :

همان طور که گفته شد برای ساخت پرگولا مقاوم از یک نوع چوب خاص به نام ترمووود استفاده می ‌شود که این چوب شرایط خاصی را در مراحل تولید سپری می کند و به دلیل قرار گرفتن در معرض دما و رطوبت بالا مقاومت بسیار خوبی را کسب کرده است. ترمووود از نظر کیفی دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن ها قیمت متفاوتی نیز دارند. به طور کلی باید گفت که علاوه بر جنس و کیفیت ترمووود عوامل دیگری مانند : طرح انتخابی پرگولا ، ابعاد مورد نظر برای این سازه ، میزان دستمزدی که برای اجرای آن در نظر گرفته می شود و … تعیین کننده قیمت پرگولا چوبی خواهند بود.

پرگولا چوبی

مشتریان می توانند بر اساس طرحی که مورد نظر دارند و بودجه ای که برای ساخت این سازه در نظر گرفته اند ، پرگولا یا همان سایبان های مورد نظر خود را به تولیدکنندگان و شرکت های معتبر در این زمینه سفارش دهند. یکی از گزینه های موجود و معتبر در این زمینه شرکت آذر وود است که جزو تولیدکنندگان مطرح ترمووود در کشور محسوب می شود که توانسته با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کند.

5/5 - (1 امتیاز)