قیمت روف گاردن ارزان

همه ما می دانیم که وقت گذرانی در طبیعت می تواند باعث بهبود روحیه و آرامش اعصاب باشد ولی وجود فضاهای سبز و حتی حیاط سبز خانه ها با گسترش آپارتمان نشینی بسیار کم شده و باعث شده افراد به دنبال جایگزینی برای آن باشند. برای این منظور تصمیم گرفتند تا از فضای پشت بام آپارتمان ها و برج ها استفاده کرده و محیطی شبیه به باغ در آن جا ایجاد کنند تا محلی برای استراحت و وقت گذرانی اهالی آن ساختمان باشد. به این فضاهای باغ مانند روف گاردن گفته می شود که علاوه بر این که یک مکان تفریحی و استراحتگاهی زیبا و جذاب هستند می توانند به پاکیزگی هوای شهر نیز کمک کنند.

پشت بام سبز با ترمووود

برای ساخت روف گاردن می توان از متریال مختلفی کرد ولی بهترین و رایج ترین مصالحی که برای ساخت اجزای مختلف روف گاردن از جمله : آلاچیق ، فلاورباکس ، کفپوش ، میز و صندلی و … مورد استفاده قرار می گیرد چوب است. این چوب به دلیل این که در معرض عوامل جوی قرار دارد باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد. به همین جهت بهترین گزینه برای آن چوب ترمووود است که یک نوع چوب گرمادیده و با مقاومت بالا است و می تواند در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت خود را حفظ کند.

استعلام قیمت روف گاردن ترمووود

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت روف گاردن ارزان و با کیفیت از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

هزینه اجرای روف گاردن :

همان طور که اشاره شد روف گاردن از اجزای مختلفی ساخته شده است که هر کدام از آن ها روی قیمت نهایی روف گاردن تاثیر گذار هستند. اگر بخواهیم عوامل موثر بر قیمت روف گاردن را مورد بررسی قرار دهیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • جنس و درجه کیفی چوب ترمووود مورد استفاده برای اجزای روف گاردن ؛
  • نوع اجزای مورد استفاده در ساخت روف گاردن ؛
  • سایر تجهیزاتی که در اجرای روف گاردن به کار می رود ؛
  • نوع گیاهان و درختانی که برای تزئین روف گاردن استفاده می شود ؛
  • و … .
روف گاردن

هر کدام از موارد گفته شده به نحوی روی هزینه نهایی روف گاردن تاثیر گذار هستند که باید هنگام سفارش این سازه مورد توجه قرار گیرد. البته موضوع دیگری که به اندازه موارد گفته شده در بالا اهمیت دارد ، تولید کننده و شرکتی است که قرار است مصالح را از آن خریداری کنیم و اجرای روف گاردن را به او بسپاریم. هر چه این تولید کننده اعتبار بیش تری داشته باشد و محصولات با کیفیت و با قیمت مناسبی را عرضه کند روی هزینه نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

پیشنهاد ما در این زمینه خرید روف گاردن و سفارش آن به شرکت آذر وود است که یکی از تولید کنندگان معتبر در این حوزه شناخته می شود. این شرکت سعی کرده همواره محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را به مشتریان خود عرضه کند.

Rate this page