خرید آلاچیق چوبی ارزان

یکی از سازه های جذابی که این روزها استفاده از آن در حیاط منازل ، باغ ها یا فضاهای سبز رونق گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده ، آلاچیق است. آلاچیق در واقع استراحتگاهی است که در فضای بیرون ساخته می شود و یک سایبان زیبا و مکانی مناسب برای استراحت و دورهمی های دوستانه و خانوادگی است. آلاچیق که با استفاده از مصالح مختلفی قابل احداث هستند ولی یکی از زیباترین و پرطرفدارترین آن ها ، آلاچیق چوبی است که به دلیل طبیعی بودن متریال مورد استفاده برای ساخت آن و همخوانی این مصالح با طبیعت زیبایی بیش تری را به محیط می بخشد و به عبارت دیگر تطابق لازم را با طبیعت دارد.

آلاچیق چوبی ترمووود

از جمله چوب هایی که برای ساخت آلاچیق توصیه می شود ، چوب ترمووود است که به دلیل داشتن مقاومت بالا و برخورداری از استحکام کافی در شرایط محیطی مختلف دچار آسیب نمی شوند.

استعلام قیمت خرید آلاچیق چوبی ترمووود

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت خرید آلاچیق چوبی ارزان و با کیفیت از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

قیمت آلاچیق ترمووود :

چوب های ترمووود از درجات کیفی مختلفی برخوردار هستند که از هر کدام بر اساس نیاز مشتری و بودجه ای که برای ساخت آلاچیق در نظر گرفته شده است می توان استفاده کرد. به این ترتیب باید گفت قیمت خرید آلاچیق چوبی ترمووود نیز مانند هر سازه چوبی دیگری با توجه به عوامل مختلفی از جمله : جنس چوب ترمووود ، درجه کیفی چوب ترمووود ، طرح انتخابی برای آلاچیق ، ابعاد آلاچیق و … تعیین می شود. 

آلاچیق چوبی

از طرف دیگر عامل مهم دیگری که روی قیمت نهایی آلاچیق ترمووود موثر است ، شرکت و تولید کننده آن است که پیشنهاد ما در این رابطه خرید آلاچیق چوبی ترمووود از شرکت آذر وود است که جزو تولید کنندگان مطرح ترمووود در کشور به شمار می آید.

5/5 - (1 امتیاز)